Informatii

Va asteptam alaturi de noi...

MARȚI – 6 IUNIE 2017

Întâlnire cu părinții și copiii din clasele pregătitoare

Vă așteptăm la școală pentru a discuta ultimele detalii de pus la punct înainte ca micuții dumneavoastră să înceapă în toamnă voiajul de lungă durată în învățământul românesc!

De asemenea vă invităm deschis să veniți cu toate propunerile și variantele dorite într-o discuție liberă din care să exite un singur câștigător: COPILUL DUMNEAVOASTRĂ! Noi vă asigurăm încă de acum de toata disponibilitatea și deschiderea către părinți astfel încât triunghiul virtual parinte – elev – școală să se poată întregi.

Lista de rechizite este gata și am luat în calcul tot ce era necesar astfel încât pentru un întreg an micuțul tău să aibe tot ce este necesar unui nou școlar. Desigur, daca TU consideri că există și alte necesități – ești liber să faci propuneri. Vei descoperi că există cei care să te asculte și să îți propună varianta echilibrată ce va garanta cel mai ridicat randament de educație.

Vă așteptăm!

clasa pregatitoare galati